Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jár valaki a Nap-Kör Alapítván...

Jár valaki a Nap-Kör Alapítvány önismereti csoportjainak valamelyikébe? Tapasztalatok? Leginkább az álláskeresős illetve a depressziósokat segítő csoport érdekelne.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda járok kb. két éve, a depressziós csoportba. Eléggé fluktuál sajnos, mivel sokan vannak, akik egyszer eljönnek és többet soha. A vicc, hogy megértem őket, mert eleinte én is el akartam menekülni több ok miatt, de mivel megígértem a pszichológusnak, hogy legalább tíz foglalkozásra elmegyek, a végén ott ragadtam, és most már segíteni is próbálok a többieken, és persze magamon is.

Szóval annyi a teendőd, hogy felhívod a telefonszámot, és eljössz. Szeretettel várunk! Majd említsd meg, hogy te voltál aki a GYK-n kérdezett. :)

2014. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért menekülnek el? Mik azok az okok? Milyen az átlagéletkor?
2014. júl. 14. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem el kéne jönnöd, megnézned, de úgy, hogy elhatározod, mindenképp eljössz legalább tíz alkalomra. :) Nem kéne spekulálni és feltételekben gondolkozni, hogy elmegyek akkor ha vannak fiatalok (öregek, középkorúak), ha ez van, ha az van, mert akkor soha nem fogsz eljönni. Tapasztalat. Ajánlottam másoknak a GYK-ról, hogy jöjjenek. Eddig senki sem jutott el addig, hogy megjelenjen, pedig tudom, hogy használt volna nekik.
2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á értem, ezek szerint egy szigorúan titkos, agymosó szeánszról van szó és csak 10 alkalom után érhető el a kívánt eredmény. Köszi a segítséget! ;P
2014. júl. 14. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, kissé régi a kérdés, de hátha választ adtok rá: kell fizetni a foglalkozásokért, vagy ingyenesek? És ha kell, akkor mennyit?
2015. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem annyit jelenthet, hogy nem más miatt kell oda menni, hanem azért, hogy neked jobb legyen. Akik pedig túl sokáig keresik a kifogásokat úgyis találnak indokot, hogy ne menjenek el.
2021. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Borzasztó, egyszer voltam, valamilyen Eszter tartott ilyen álláskeresős csoportot, szerintem csak önéletrajzhoz kellett neki, hogy be tudja írni, hogy csinált ilyet is, mindenkit lenézet.


Mintha aki elmegy egy ilyen csoportba, az csak betanított vagy segédmunkára lenne alkalmas és slusszpassz.

2021. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régi a kérdés, de érdekelnének még vélemények. Nemrég voltam náluk interjún, nekem elég vegyes benyomásaim voltak, szerintem nem megyek hozzájuk terápiára. Amit furcsállok, hogy a honlapjukon nagyon minimális információ van az ott dolgozókról: név + végzettségek felsorolása, de az sincs igazán részletezve. Bemutatkozó szöveg nincs. Próbáltam találomra többüket is meggooglizni, de nem jártam túl sok eredménnyel.
2022. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!