Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus vagyok és van egy...

Leszbikus vagyok és van egy lány akibe nagyon beleszerettem! Sokat vagyunk együtt és van olyan pillanat mikor úgy néz rám kint aki szerelmes belém és úgy is viselkedik velem és nem tudom mire véljem! Szereelmes belém vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből honnan kéne tudnunk? :D Írj egy kicsit többet és konkrétabban. :)
2014. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a coming out az fontos, ez nemcsak azt jelenti, hogy az ember vállalja fel azt, hogy leszbikus, stb., hanem azt is, hogy mit érez a másik iránt. :) Sok sikert!
2014. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt néha oylan mikor majdnem megcsokolt de kérdeztem hogy lezbikus e és azt mondta nem ://
2014. júl. 27. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehát ő csókolt meg majdnem, akkor meg kit érdekel, hogy leszbikusnak vallja magát vagy nem? Nem az a lényeg, hogy kimondja hogy leszbikus, hanem hogy veled akarjon lenni.

Azt pedig, hogy szerelmes-e beléd, ennyiből nem tudhatjuk. Miből gondolod hogy az? Csak a nézéséből vagy mondott valamit? :)

2014. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fontos vagyok neki nagyon , meg míg él ő nem fog elfelejteni !! Ilyeneket mond !!
2014. júl. 27. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy érez valamit. Vagy csak akar valamit. Vagy nem tudja, mit érez. Még mindig rengeteg lehetőség van, nem feltétlenül szerelem, de akár az is lehet. Ha ügyesen alakítod és Te akarsz tőle valamit, szerintem összejöhet. :)
2014. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltélen kell ahhoz leszbikusnak lenni, hogy szeresse a lányokat. Lehet hogy bi, esetleg panszexuális...

Vagy az is, hogy full heteró és kicsit másféle határokhoz van szokva, és neki ez még az öribari kategória. Egyszer ültesd le, és beszélj vele komolyan, hogy ha akar valamit, akkor hajrá, ha nem akkor meg egy lépést hátra.


A coming out meg nem kényszer, szép dolog nyiltan vállalni, de hülyeség nem jól felmérni a környezetedet. Ha olyan családod van, ahol ezzel hajléktalanná teszed magad, akkor jobb pár évig még a szekrényben, nem?

2014. júl. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!