Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek úgy, hogy...

Volt már veletek úgy, hogy nagyon durván rajongtatok egy film/könyv/sorozat/animeszereplőért? Úgy, hogy szinte szerelmesek voltatok belé? (lehet hogy rossz kategória)

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 20:20
 1/8 Rékus_2000 válasza:
Igen, volt. Gabriela Spanic fan voltam kb. 12 eves koromban. 10 evesen beleszerettem Hannahba, Selenaba.:P. Szinte már megőrültem értük. Mikor vége lett a sorijuknak szó szerint sírtam, kiborultam. A sori minden reszet lattam es ha vmi miatt ki kellett hagynom jott a "hisztiroham". Azt hittem ez csak velem tortent meg de latom vannak masok is.
2014. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze hogy vannak mások is. :)

És ez körülbelül hány éves korig normális? :D

2014. júl. 28. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt . Van *.*

Megőrülök a TVD-ért . Mikor megnéztem az 1.évadot vámpir akartam lenni . Elég gáz volt ,tudom. Aztán meg van,h ugyan azt a részt megnéztem egymás után 6x . :O

Gyakorlatilag reggeltől reggelig azt néztem , ujra meg ujra .

Tudom ,h gáz, de nem érdekel .

2014. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Volt,van és lesz is :D Kismaki koromba őrülten szerettem a Hannah Monntana sorozatot,mindig néztem,utána a 4 évad leforgása után folyamatosan néztem :'D Most a Kuroshitsuji/Black Butler animével van ez így T-T + Őrülten rajongok Sebastianért,így mindennap 1-2 részt muszáj megnéznem..A barátaim betegesnek találják,de én egyszerűen fanatikus vagyok:D
2014. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt/van. Én A végzet ereklyéiből (könyv, vagy film tökmindegy) teljesen odáig voltam Jace-ért. Vagy mondjuk anno a Clanad-ből Okazakiért ^_^
2014. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze! Kakashi a naruto-ból és Loki ^^ Kisebb koromban már nem emlékszem de tudom hogy voltak ilyenek.
2014. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jaja. Én Leiner Laura könyveinek pasi szereplőibe zúgtam bele mindig, de annyira, hogy még a füzeteimbe is az ő nevüket írtam. Ehhez persze el kellet képzelni a szereplőket, hogy hogy néznek ki. El is képzeltem és a neten megpróbáltam olyan képeket keresni, amilyen a fejembe van. Sikerült is olyat találnom, kinyomtattam a képeket, és külön képkeretbe raktam őket "szerelmeim" címen ellátva :D
2014. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Èn 13 éves koromhoz képest rèi filmeket nézek. És a Hair c.film Bergerébe szerettem bele nagyoon!
2015. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!