Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valora valhatnak az almok?

Valora valhatnak az almok?

Figyelt kérdés
Almodtam egy lanyrol , talalkoztam vele s ilyenek , ez a valosagban is megtortenhet?

2014. júl. 29. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy lánnyal találkozhatsz, de ne azt keresd, akit álmodban láttál, az csak egy minta.
2014. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
naná: én egyszer azt álmodtam h az akit szeretek velem van, mosolyog, fogja a kezem, szeret és megcsókol. és pár hónap múlva így is lett :) bár sajna egyszer előre megálmodtam egy tragédiámat és sajnos majdnem pontosan úgy történt
2014. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már találkoztál azzal a lánnyal, akivel álmodtál. Az agyad nem képes arcokat létrehozni, illetve olvasni is például csak olyan szöveget tudsz amit már olvastál valaha.


De ha akarod álmodozhatsz tovább, hogy valóra váljon. Nincs kizárva hogy véletlenül ismét találkozol vele, de aztán ne legyél mérges ha 10 év múlva se látod viszont.

2014. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!