Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, ha unom a négy...

Mit tehetnék, ha unom a négy fal közötti életet?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, fél éve szépen lassan magambasüllyedtem, van hogy lelkileg megterhelő kimozdulni. Az önbizalmammal bajok vannak, próbálom elfogadni magam, sokat fejlődtem ilyen téren az utóbbi időben. Általában nyomott vagyok, és álmos, nyűgös. Nagyon szeretnék kimozdulni, de nem az a fajta vagyok, aki egyedül elmegy csak úgy cél nélkül a városba.. Ha kezdődik a suli sem lesz sokkal jobb a helyzet, itthon is lefoglalom magam, nem arról van szó, az osztálytársaim meg egyenesen taszítanak. 17éves lány vagyok.
2014. aug. 4. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nincs barátod 17 évesen?

Ha van, miért nem csináltok közös programokat?

2014. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csinálnék közös programot, ha lenne kivel. Eltávolodtam régebben a barátaimtól, én nagyon sok mindent megtettem értük, de mikor nekem lett volna szükségem valakire, egyedül hagytak. Nem tudom hogyan szerezhetnék így újakat.
2014. aug. 4. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd:)
2016. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!