Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha elütnél egy...

Mit tennél, ha elütnél egy kisgyereket autóval?

Figyelt kérdés

Viszont tudnád biztosan, hogy ha otthagyod és gyorsan eltűnsz (cserbenhagyás), akkor nem fogsz lebukni, nem kapnak el.

(Két variációban érdekelne: 1. A kisgyerek még él. 2. A kisgyerek már halott.)


2007. okt. 21. 07:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Atyaisten!Remelem nem utottel el egy kisgyereket.Ugy gondolom itt nem letezik semmilyen variacio,a lenyeg akarhogyan is tortenik,vallald a felelosseget.Egy eletrol van szo!!!
2007. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
96%
Mindkét esetben mentő és rendőrség!!! Én belepusztulnék a lelkiismeretfurdalásba, ha cserben hagynám. És különben is szerintem nem tudhatod biztosan hogy meghalt-e a gyerek...(főleg ha ki sem szállsz az autóból...)
2007. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem tudhatnám, hogy nem derül ki, hisz előbb-utóbb minden kiderül. Semmiképpen nem tünnék el. A lelkiismeretem elől úgy sem tudnák elszökni.
2007. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem tudnék otthagyni egy kisgyereket,azért meg végképp nem hogy én megússzam.Ezért csak a második kérdésedre tudok válaszolni:Előbb-utóbb felkötném magam, mert nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel...
2007. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

azonnal mentőt hínék aztán valószínűleg beleőrülnék a lelkiismeret furdalásba akármi is lenne a kicsivel.

2 pici lány anyukája

2007. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

megennémXDD

nem csak vicceltem, de tényleg

természetesen azonnal mentőt hívnék, ha pedig meghalt az az egész életem elcseszné

és természetesen nem érdekelne, ha lebuknék

2008. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
92%
kiszállnék a járműből, majd felsegíteném és leporolnám a ruháját.
2008. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

1. Ha még él, akkor hívnék mentőt, stb.

2. Ha már meghalt, akkor - ha TÉNYLEG BIZTOSAN tudnám, hogy nem kapnak el - akkor továbbállnék minél gyorsabban.

(Jöhet a lepontozás! :) )

2008. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem hagynám ott, kivéve, ha Olaszliszkán történik...
2008. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti kétségbeesnék, és elsősorban vagy anyát vagy apát vagy barátomat hívnám, hogy mit csináljak.

A múltkor csak kicsit meghúztam a kocsi lökhárítóját és már azmiatt összevoltam omolva.

2008. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!