Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is éreztek hasonlóképp?

Ti is éreztek hasonlóképp?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nagyon el vagyok keseredve... nem értem, mit keresek a világon, mindig csak a munka meg a munka és minden olyan nehezen sikerül. Kudarc kudarc hátán, 23 éves vagyok, dolgozom 1 éve. Úgy érzem, az életem hiábavaló. Biztosan velem van a baj.

2014. aug. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sajnos, az egész mostani rendszer így van megtervezve, hogy melózzál a semmiért, legyen gyereked, keress minél több pénzt majd halj meg. egy óriási mókuskerék az egész, amiből minél jobb lenne kitörni. És ki is lehet!
2014. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem éreztem így szerencsére, szerintem ne a bajokon keseregj, hanem vedd észre a szépségeket, ha megtanulsz örülni apró dolgoknak, pl., hogy milyen gyönyörű a természet, a felhők, a fák, virágok, vagy annak, hogy van lakásod, állásod, élelmed, folyik a víz a csapból és el tudsz nyúlni egy kád illatos vízben, stb., akkor megváltozik a világ. Család, barát, barátnő, ha van, akkor velük is átélhetsz sok szép percet. Annyi szépség van, figyelj azokra és megszépül az életed.
2014. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyre többen kezdik felismerni, hogy ez a társadalom, egy rabszolgatartó társadalom. Annyit pénzt adnak, hogy épphogy kijöjjél, de inkább vállalj másod munkát, ha találsz, ha dolgozol, ne legyen időd a családodra, mert hulla fáradtan érsz haza.
2014. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
Soha az emberiség történelmében nem volt ilyen jó, mint mostanában (átlagosan nézve). 100 évvel ezelőtt világháború volt, az éhség és a járványok az élet velejárói voltak. Soha olyan gyorsan és olcsón nem lehetett kilométert megtenni, mint ma. Soha olyan sok kaja nem volt bárki számára, mint most. Soha olyan szabad nem volt az ember, mint most (persze itt Európában). Szóval a világ nem lett rosszabb. Arra ne fogjátok.
2014. aug. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok étel van. Annak aki meg tudja fizetni. Sajnos több családot is ismerek akik szó szerint éheznek. Gyár bezárt, hitelt nem tudják fizetni....
2014. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:

Igen, most is vannak éhezők. De kevesebben, mint a korábbi századokban.


Az meg, hogy dolgozni kell, hát sohasem volt máshogy, ha csak nem abba a kevés ezrelékbe tartoztál, aki a többi ember fölött uralkodott.

2014. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehéz időszak. ha elpattana a húr, akkor lépj tovább. velem is így volt.
2014. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!