Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen megvaltoztam, es ez...

Teljesen megvaltoztam, es ez nagyon rossz, minden szar most. Mit tegyek ez ellen (bovebben lenn)?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es gyomorgorcsom van teljesen, mert mindjart suli. Az azonos nemuekhez vonzodom de ezt nem vallalom fel, megis a fiuk allandoan buz*znak. A lanyok koze pedig nem sikerult beilleszkednem, pedig 1 even at probaltam es azt hittem sikeresen is sikerult de nem. Volt mar egy pasim de o szakitott velem fel eve. A legjobb baratom egyre jobban tavolodik tolem es a csaladom nagyobb depresszio alatt van mert a mamam agyverzest kapott es le van benulva. Az onbizalmambol vesztettem mert felraktak a fogszabalyzom es par fogam ki is huztak szoval oda a szep mosoly. Most megyek 10.be es kb senkivel se vagyok joba. Regen pedig pont az ellentetje voltam mindennek es tok egy pozitiv ember votlam. Nagyon rossz, naprol napra roszabb! Mit tegyek? 15/F
2014. aug. 14. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod mit tegyél? Kérdezd meg magadtól, hogy mit akarsz az élettől.
2014. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!