Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen honvágyhoz...

Miért van ilyen honvágyhoz hasonló érzésem?

Figyelt kérdés

Elég érdekes dologról lenne szó.

Már kiskorom óta nagyon vonz az Egyesült Államok egyszerűen nem tudom miért valahogy vonz az ottani környezet,stílus meg úgy minden.A szobám falán Amerikai zászló,kocsi rendszámok stb...És szinte nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá.Mindig a Street View-et nézem a kis Amerikai utcákról,házakról.Van,hogy éjjel felébredek és valahogy eszembe jut,hogy milyen lenne ott stb...

Tők olyan érzés mint amikor beköltöztem a koleszbe és akkor meg ugyanígy vágytam haza.Az a szomorúság.szorongás érzés jön elő belőlem. 17F



2014. aug. 19. 19:57
 1/2 anonim válasza:
51%

Gondolom sok filmet néztél,és sok jót halottál Usáról!

Ezért szerintem te azért vágyódsz oda! :)

Mint pl valaki Kiskora óta: katona,modell,tűzoltó lenni,és mindig is arra vágyott! Remélem érted a hasonlótat! Hasonló érzésed lehet

2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Az első válaszolónak igaza lehet, nem lehet honvágy hiszen nem ott laksz :D

A kolis érzés nekem is meg és két hét múlva kezdődik a harmadik év :/ nagyon gyors volt a nyári szünet

2014. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!