Velem van a baj?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Soha nem volt kapcsolatom, mert nem érdekel egy pasi se. Voltam szerelmes (persze a szokásos sablon: szerettem, hülyített,nem lett belőle semmi blabla.) A környezetemben élők szerintem leszbikusnak gondolnak, mert a barátnőimmel ellentétben én nem teszek megjegyzéseket egy formás pasira, nem vinnyogok a páva fejűekért. :)

Randizgattam pár sráccal, de egynél sem éreztem azt, hogy lesz folytatás. Lehetett szegény, gazdag, helyes vagy kevésbé jóképű, mindig ez volt magamnak a kifogás: nem érzem azt a valamit. Csak azt hogy meg vagyok pasi nélkül és egyáltalán nem hiányzik egy párkapcsolat. Suliba járok, a nyáron dolgoztam, imádom az embereket, mindig csak mosolygom, szóval nem vagyok egy negatív, magamba fordulós csaj. Fog ez az egész változni? Úgy értem ez a dolog a pasikkal. Nem tartom magam egy nagy számnak, se ilyen mai divat majomnak, de amikor találkozom egy pasival egyből azt gondolom,hogy én mást keresek nem őt. Érdemes várni?


Kedves válaszolók! Nem kérek semmi poénosat, se kötekedős kommentet, csak az írjon aki építő jellegű dolgot tud nekem mondani! Köszönöm :)


2014. aug. 23. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem kell pasi, jól megvagy egyedül, ne erőltesd. majd jön valaki egygszer, aki megtetszik. nem is igazán értem mit akartál kérdezni
2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amíg nem kóstoltál bele, akkor honnan tudod hogy milyen íze van?

Lehet ha átélnéd egy kapcsolat szépségeit, és belelátnál a részletekbe is, akkor megértenéd, hogy nem abból áll egy szerelem, hogy csak dobog a szíved, és mosolyogsz, hanem azért tenni is kell valamit, de a befektetett energiát egy jól működő kapcsolatban többszörösen kapod vissza.

Szerintem te valami csodára vágysz, de a földön élünk, és itt sajna nincsenek ilyenek.

2014. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!