Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért leszek hirtelen semmiből...

Miért leszek hirtelen semmiből semmi szomorú és ideges is valamikor? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy ideje nemtudok aludni és főként este de napközben is elkap egy fura érzés.leírhatatlan.olyasmi,mintha szomorú lennék valamikor hozzá jön az idegesség is.De mitől?Tiszta nyugodt vagyok,nincs miért izgulnom.Akkor miér van ez?

2014. aug. 28. 00:02
 1/10 anonim válasza:
stressz? meg ha az alvással is gondjaid vannak akkor esetleg alvaszavar?
2014. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zakarias Bella!


Mert sok benned a stressz. Javaslom stresszoldo technikak hasznalatat. Rendszeres gyakorlasukkal a problemaid minimalizalodnak ill. meg is szunhetnek.


Udv R.

2014. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Ami már nagyon ritka a mai világban!De van egy bökkenő,nincs bennem stressz.
2014. aug. 30. 00:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval kérlek titeket,ha bármi ÉRTELMES dolgot tudtok mondani ezzel kapcsolatban,azt nagyon megköszönném.
2014. aug. 30. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zakarias Bella!


Honnan veszed, h nincs benned stressz?


R.

2014. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán,mert érzem,hogy stresszes vagyok-e,de nem,nyugodt vagyok,kedves válaszadó
2014. aug. 30. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zakarias Bella,


ha van kedved elmenni egy kineziolologushoz, az egy egyszeru teszt segitsegevel kideriti, mennyi benned a stressz. Meg az idopontot es az osszefugges is kiderul, mleyik szituacio okozta. Meg fogsz lepodni. Aztan erdemes stressztol megszabadito modszereket keresned, van tobb is a piacon.


Udv R.

2014. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,csak jelenleg az a helyzet,hogy nincs pénzem jelenleg psichológusra és ilyen terápiákra.
2014. aug. 31. 02:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zakarias Bella,


pszichologusi segitseget nem javasoltam, hahaha. Az olcson hozzaferheto onterapiak kozul a joga a leghatasosabbb.


Udv R.

2014. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.megpróbállom,de nemhiszem,hogy segíteni fog.
2014. aug. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!