Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azthiszem nem tudom kivagyok,...

Azthiszem nem tudom kivagyok, hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Ha ön magam adnám senki nem értene meg!!

És ettől félek a legjobban hogy, nem lesznek barátaim..és senkim!!

Igen tudom hogy mindenki azt mondja hogy ha önmagam adom, akkor azért fognak szeretni!!.

De még én sem tudom hogy ki is vagyok!!. Hogyan tudhatnám meg??

Lehet bután hangzik, de ez így van!!

Olyan érzés, mintha a világ ki taszítana!!.

Nem tudom mit tehetnék ez ellen!!.


2014. aug. 29. 08:15
 1/2 emoka julcsi válasza:
Szia. Keress olyan dolgokat amik érdekelnek. Ismerj meg uj dolgokat, embereket, kulturákat. Ne félj. Ne. Mondom azt hogyha önmagad adod rögtön egyből mindenki elfogad majd. Mert nem szoktam hazudni. Idilli lenne azt hinni hogy létezik olyan ember akit mindenki szeret. A magány van akit zavar de elöbb utobb mindenki talál magának társaságot. Ezt ugy mondom h én most vesztettem el az eddigi barátaimat. Sokan "sok felé mentünk". Ha érted mire gondolok. Amugy tippem szerint fiatalabb vagy nálam ugy hogy azzal is meg lehet probálkozni hogy keress magadhoz való zenét. Bocs hogy kicsit pesszimista voltam. Szia. Nyugodtan irj. Bármi van. ♡
2014. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 emoka julcsi válasza:
Szia. Keress olyan dolgokat amik érdekelnek. Ismerj meg uj dolgokat, embereket, kulturákat. Ne félj. Nem Mondom azt hogyha önmagad adod rögtön egyből mindenki elfogad majd. Mert nem szoktam hazudni. Idilli lenne azt hinni hogy létezik olyan ember akit mindenki szeret. A magány van akit zavar de elöbb utobb mindenki talál magának társaságot. Ezt ugy mondom h én most vesztettem el az eddigi barátaimat. Sokan "sok felé mentünk". Ha érted mire gondolok. Amugy tippem szerint fiatalabb vagy nálam ugy hogy azzal is meg lehet probálkozni hogy keress magadhoz való zenét. Bocs hogy kicsit pesszimista voltam. Szia. Nyugodtan irj. Bármi van. ♡
2014. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!