Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen feszült, idegeskedős, aggódós, tervezős, agyalós típus, hanem legyek kicsit nyugodtabb "leszarom" stílusú?

Figyelt kérdés
Olyan idióta dolgokon jár az agyam (legfőképpen elalvás előtt), és szinte sosem kapcsol ki, mindig van valami a fejemben, és sokszor feleslegesen agyalok rajta. Tegnap pl. lefeküdtem aludni, de vagy 1-2 órán át járt az agyam, hogy milyen lesz a mai nap, hogyan lesznek majd az órák, remélem nem cseszek el semmit stb. reggel pedig már hányingerem is volt. Nagyon utálom ezt magamban, hogy sosem tud kikapcsolódni az agyam, szinte mindig valami iskolai témán pörög, egyedül az olvasás az egyetlen, ami teljesen kikapcsol, de most nemigen lesz rá időm egy ideig, sajnos. Remélem lehet változtatni ezen valahogy, mert én akarok, mert szerintem ebbe a helyzetbe lassan beleőrülök..
2014. szept. 2. 20:28
 1/1 anonim válasza:
Menj és sportolj valamit. Egy fárasztó edzés után kedved és időd sem lesz ilyen baromságokra. Vagy maszturbálj elalvás előtt.
2014. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!