Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van megoldás? én azt hiszem...

Van megoldás? én azt hiszem hogy már nincs esély rá hogy máshogy legyen, de így viszont rossz! Ötlet? (lent)

Figyelt kérdés

próbálok rövid lenni: sulit váltottam, mert 1. a régi suliban olyan dolgokat tudtak rólam, az életemről amiket már nagyon szerettem volna lezárni, 2. hogy többet tanulhassak.

Felvettek egy erős gimibe, mindenki örült a családban, büszkék voltak rám. (meg is dolgoztam érte). Úgy látszott hogy sikerül.

De félévkor úgy döntöttem hogy visszamegyek a régi sulimba. Azért mert nagyon rosszul, feszengve éreztem magam(aminek az is oka volt, hogy nem tudtam lezárni azt a bizonyos dolgot ami miatt tul. kép. sulit váltottam).

Visszamentem az előző suliba. Most utálom magam, mert itt nem fogok annyira jól tanulni, barátaim itt sincsenek (elötte sem voltak) és már megbántam. Mert az a dolog, ami ennek az egésznek a hátterében van nem változott. Csak az életemet cseszem el szépen közben...

A kérdésem: helyre lehet hozni ezt még valahogy??


2010. jan. 18. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Hát az okát nem mondtad el és igy nehéz válaszolni hogy helyre hozhatod-e még ;)
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez marha jó kérdés, nekem az jön le, hogy - most azt félretéve, hogy tanulni akarsz normálisan - a problémád elől próbáltál megfutamodni, hátha majd ott jobb. Ilyen nekem is szokott lenni, hogy máshol biztos jobb, aztán mikor ott vagyok húznék el onnan. Mindenki menni akar Amerikába, mer az jó aztán mikor odaérnek rájönnek mivan.

Na szal azt, hogy ezt megoldani, nem tom mi a problémád, de ha nincsenek barátaid, akkor tökmindegy hova mész, mit csinálsz, nem lesz jobb. Tom, ha már megismertek a suliba, nem könnyű beilleszkedni valakik közé, de ilyenkor van a teljes változás, változz meg, vegyél fel valamilyen stílust (NEM EMÓ MEG ILYEN GYÍKOK!!!), valami értelmeset, .de ne divatból és ne mások kedvéért, hanem, hogy magadnak bizonyíts és hogy lezárd eddigi életed. A múlt már elmúlt, ahogy a nevébe is benne van, mögötted van, utcán se hátrafelé mész.

2010. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!