Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti öngyilkosok lennétek, ha...

Ti öngyilkosok lennétek, ha úgy lehetne, hogy senkinek ne fájjon? Se a szeretteiteknek, se saját magatoknak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
NEM
2014. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem! Minek? Semmi kitartás sincs bennetek?
2014. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Asszem. Bár nem tudom, az életem talán most elkezd felfelé ívelni, ha így lesz, akkor nem, de egyelőre még igen.
2014. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha a szeretteimnek nem fájna, akkor már nem élnék...

20/N

2014. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Szeretek élni, még akkor is, ha néha vannak hullámvölgyek. Az öngyilkosság a gyenge, gyáva, tartás nélküli emberek megoldása a problémákra.
2014. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Már rég az lettem volna.
2014. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én benyomtam a humor kategoriat, rogton ez a kerdes jott ki. En meg elkerekedett szemekkel neztem... Aztan lattam, hogy egyel lejebb nyomtam. :D


De ha mar itt vagyok;

Pár éve ugyanígy voltam, voltak próbálkozások is, nagyon rettegtem, hogy mi lesz ha életben maradok és izgatott voltam, amikor volt a folyamat és csalódott amikor másnap felébredtem és éltem. Aztán jött pszichológus és pszichiáter.


Aztán eltel egy idő. Mára már másképp látom és hidd el, mindig lehet a legrosszabbnál is még rosszabb, de ha rosszabb is lesz, azt is egy idô után megtanuljuk élvezni; élvezni, hogy küzdhetünk a csatájában. Rengetegszer gyűlnek a feketefelhők, sokszor érzem magam csődtömegnek, mert tönkretettem mindent, de soha nem jutna már eszembe akár csak megvágni magam, nemhogy megölni.


Ha akarod, írj és mesélek részletesebben. Ne halj meg, inkább találj rá a sztorimban arra, hogyan találhatnád meg az utat, amivel eljutsz oda, ahol én vagyok.

2014. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Egy csomó izgalmas dolog áll előttem, kezdve rögtön a mai munkanappal. Ha öngyilkos lennék, máris lemaradnék róla, hogy lássam működni azt, amiért dolgoztam.
2014. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Én akkor már rég nemélnék.

A kis húgom jött haza és amikor nagy boldogan elkezdett boldogan köszngetni, hátha talál valakit, akkor szedtem le magamat a kötélről. Volt más is.

Aztán azért kellet abbahagyom, mert el akartam utazni 1 évre másik országba. Ennek az is volt a célja, hogy pihennek, mert a pszichológus szerint azért tettem amit tettem, mert túl stresszes voltam.

Így az a válaszom, hogy igen

2014. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Az öngyilkosság az egyik legnagyobb hülyeség. Előbb-utóbb úgyis meghal mindenki, akkor meg hová rohanni?
2014. okt. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!