Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha így érzek?

Mit tegyek, ha így érzek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább eluralkodik rajtam az az érzés, hogy nincs miért büszkének lenni rám. Egy érettségim van, a szakmát most csinálom, szeretnék bekerülni főiskolára, de még az is egy év, mire újraérettségizek (májusban), nem tudok énekelni, nem sportolok, nem játszom hangszeren. Írni írok, rengeteg regény ötletem van, viszont nem fejeztem be még egyiket sem. Nem kapok soha inspirációt, a környezetem is inkább lehúz. Pl egyik osztálytársam jelentkezett az X Factorba, a táborig be is jutott, ma meghallgatta az osztály is meg osztályfőnök is, amit énekelt, aztán megszólalt ofő: ki kéne tenni az iskola honlapjára akire büszkék lehetünk címszó alatt. És bár örültem a leányzó sikerének, mert tényleg szép hangja van, azért kicsit féltékeny voltam. Másik pl valamelyik nap osztálytalálkozója volt anyának és keresztanyumtól megkérdezték, hogy mit csinálnak a gyerekei. "A kisebbik fiam középiskolában 11.-es, a nagyobbik a Corvinusra jár." Ki akarom ölni magamból ezt az érzést, nagyon rossz!!!

20l


2014. szept. 29. 17:07
 1/1 Lupati válasza:
Leérettsegiztel es az is valami.Sokan nem mondhatjak ezt el.Tul fiatal vagy meg hogy ilyesmin aggodj.Millio lehetoseged van arra hogy bizonyits.Nekem 47 evesen is folyton bizonyitanom kell.Eloszor is tanuld meg magadat ertekelni.Es be kell fejezned egy konyvet.
2014. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!