Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy ugy érzem...

Miért van az hogy ugy érzem mintha nem lennék teljes hiányzik az életemböl egy ember akit bármikor bármilyen problémámal kereshetem egy fiú akivel teljesen öszinte lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom még kicsi vagyok egy fiuhoz mert csak 12 vagyok de ez hiányzik az életemböl tudom,érzem.... amikor nagyon pici voltam volt egy fiu a szomszédban aki szerelmes volt belém és én is belé tulajdonkép "jártunk"és olyan boldog voltam most ez hiányzik ök leköltöztek vidékre én meg itt maradtam.....

2014. okt. 8. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ugymond szerelmes vagyok a szerelem gondolatába
2014. okt. 8. 20:59
 2/3 anonim válasza:
túlságosan belelohalod magad. mi lesz jobb ha van melletted valaki ennyi idősen? folyton vele vagy ami nektek még nem való , játsz szórakozz , a veled egykorú srácok nem fognak még ilyen dolgokal törődni és egy 17 éves fiú meg nagyon nem neked való aki már komolyabb . Próbálj kicsit kirugaszkodni ebből a látásmódból és hidd el elkezd gyorsan telni az idő és rá is találsz majd valakire de ne hamarkodd el
2014. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez pont olyan mint én!!! Különben ez tényleg bonyolult eset.én megpróbálok nem törődni ezzel az érzéssel. Majd ha találok egy rendes hapsit akkor már nem kell elnyomnom ezt az érzést.
2014. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!