Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket nem idegesít, mikor...

Titeket nem idegesít, mikor valami baromi hangosan iszik?

Figyelt kérdés
úgy nyeli az italt mint valami tehén

2014. okt. 18. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
De, és a csámcsogás is, brrr...
2014. okt. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De idegesít, és a szürcsölés, a csámcsogás, a rágózás is.
2014. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj dehogynem :D ... volt egy kolléganőm .. állt mellettem és ivott kortyonként ,de olyan hangosan ,hogy a szoba túlsó felében is hallani lehetett .
2014. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, amikor valami merev állkapoccsal rágja az almát, úgy, hogy közben mozognak a nyakán az inak, és nyikorog a foga alatt az alma.
2014. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezek az emberek túlzott magabiztosságban szenvednek?? hogy nem törődnek senkivel amíg nem szólnak nekik, vagy, hogy van ez?


mert akkor én is lennék ilyen szívesen

2014. okt. 18. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek bunkóságban szenvednek. Remélem, nem gondolod komolyan, hogy bunkó akarsz lenni.
2014. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ivásos dologgal még nem találkoztam. Ellenben a csámcsogástól, és a nyitott szájjal evéstől, és az evés közbeni beszédtől nagyon pipa leszek. volt már, hogy inkább otthagytam a társaságot emiatt.
2014. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 p_petra97 válasza:
Engem az idegesít, ha valaki hangosan szuszog..... és a fülembe
2014. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!