Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom ilyesmit? Ti...

Miért álmodom ilyesmit? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van párom, szeretem is, de olyanokat szoktam álmodni, h más (általam ismert) férfiba vagyok szerelmes. Nagyon rosszul érzem magam reggelente, mert éber állapotban még csak nem is tetszik a legtöbb pasas.
2010. jan. 24. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy be kéne probálkozni pár pasinál csak hogy képen légy mi érdekel. Az ilyen dolgok csak tapasztalat utján derülnek ki. Ne légy gyáva probálkoz és deritsd ki mi érdekel.
2010. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thommyboy'99 ***** válasza:
Szerintem nem vagy elég boldog vele. Kérd meg, hogy vigyen el moziba, vagy egy étterembe, de ha olyan a személyiséged egy diszkóba bulizni! Bárhogy is, csak legyen boldogabb párkapcsolatod vele!
2010. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!