Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy én le...

Az normális, hogy én le akarok építeni a kapcsolatomat minden emberrel?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül szeretnék lenni , a családomtól már külön élek , barátaim nincsenek , párom sincs.

A családommal van még egyedül emberi kapcsolatom , ami jónak mondható , de én nem akarok emberi kapcsolatokat , nekem az okoz örömöt ha nincs senki , nekem a magány okoz örömöt.


22/F


2014. okt. 24. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, te is tudod.
2014. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem normális akkor én sem vagyok normális. Ezért akarok kiköltözni a lehető legészakabbra, ahol már kevés az ember, de még megterem valami zöldség, hogy ültethessek.
2014. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez valóban így lenne, és a magány okozna neked örömöt, akkor nem teregetnéd ezt ide ki az internetre, és nem várnád tök idegen emberek reakcióit. Te egyszerűen baromira magányos és kétségbeesett vagy, és jól esne egy kis interakció, ha már a családodat elüldözted magad mellől, akkor idegenekkel a neten.
2014. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzed jól magad, akkor semmi gond, élj úgy, ahogy neked jó!
2014. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egy antiszoc. :) Nem vagyok egyedül pacsi :D
2014. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki más természetű,azzal lenne baj, ha ezekkel az érzésekkel magadra erőszakolnád a társaságot. Lehet, hogy lesznek más időszakok is az életedben, de amíg emellett nem érzed magányosnak magad, addig normális. Az a gond, ha ezt az életmódot választod és közben nem erre vágysz belül.
2014. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még annak az aszkétának sem sikerült, aki évekig a pózna tetején ücsörgött!

Póznáját el nem hagyhatta, ennie kellett, hogyan oldotta volna meg emberi kapcsolatok nélkül?

2014. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!