Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már ilyen álmod? Csak...

Volt már ilyen álmod? Csak véleményekre, vagyok kíváncsi aki álmodott ilyet, vagy hasonlót, nekik a valóságban nagyjából mit jelenthetett.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, meleg (20k.)Van egy srác az életemben akivel lassan 3 éve nem tartjuk a kapcsolatot... de én még mindig szerelmes vagyok belé és durva .. mert szinte napi szinten álmodok vele sokfélét.Biztos vagyok benne, hogy ő is érez/érzett irántam valamit, mert túl sok a véletlen. Ám ő soha nem fogja ezt bevallani és felvállalni, ő már el is hitte magáról hogy hetero, és ezt az életet éli. Így a "szerelmünk" sosem teljesedett be, viszont ő tudja hogy szerelmes vagyok belé .. Találkoztunk az utcán ugyan védekező állásban volt .. de meg is megállított és beszélgettünk is.. és voltak véletlen dolgok körülöttünk (megszólalt egy régi közösnek mondható zene) Írom a lényeget.. úgy döntöttem megpróbálom erről a reménytelen plátói szerelemről lehozni magam .. a kimondatlan tényeket egy nagy vas ajtó mögé bezárni, és nagyjából 2 hónapja már nem is beszélek vele, rá se nézek face-n.. noss az érzés azóta még nem múlt el ..


ÉS tegnap azt álmodtam... hogy még is mennék hozzá töltenék vele időt.. egy számítógépes játékkal játszott.. és oda mentem hozzá, de rettentő közömbös volt mérges, és el is küldött.. erre én is nagyon ideges és szomorú lettem álmomban.

Vajon lenne ennek valami jelentése?

Lehet ezzel megkezdődött a felejtés, a továbblépés ?

Vagy szimplán csak a félelmeim öltenek testet álmomban ?


Kérem olyanok válaszát akik voltak hasonló helyzetben, mély érzésűek, és olyanok akik ha megszeretnek valakit, akárhogyan is próbálják kiirtani magukból egyszerűen nem megy. (persze nem kell végig depizni, ha van kedved mókás dolgot is írhatsz) :D



2014. okt. 28. 21:46
 1/1 anonim válasza:
Fogalmam sincs, hogy mit jelenthet. Annyit tudok, hogy legtöbbször arról álmodunk, ami a leginkább foglalkoztat minket. Az agyunk, míg álmodunk, próbálja megoldani azt, amire ébren képtelenek vagyunk. Szerintem tovább kellene lépned, nem éri meg olyan után futni, aki nem tehet boldoggá azzal, hogy boldog melletted. Remélem, segítettem :)
2014. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!