Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítségre van szükségem, meg...

Segítségre van szükségem, meg is találtam a helyet, a megfelelő embereket, mégis félek felvenni velük a kapcsolatot. Miből gyűjtsek erőt?

Figyelt kérdés
Nehéz időszakon mentem át, beszélnem kell majd róla szakemberrel. Tudom is, hová lenne érdemes mennem, nézem a telefonszámot már vagy két hete, minden nap, de képtelen vagyok felhívni. Egyszer egy másik helyre már bejelentkeztem írásban, aztán gyáva voltam elmenni. Nem érzem az erőt, hogy hangosan beszéljek róla, de így meg nem lehet élni... fel kell dolgozni. Nagyon nehéz.
2014. okt. 30. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik rokonodat vagy barátodat kérd meg, hogy hívja fel (veled együtt), mondja el röviden a szakembernek a helyzetet, majd adja át neked, hogy beszéljétek meg az időpontot.
2014. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megtettem. El sem hiszem. Most nagyon rosszul vagyok, görcsöl a hasam, remeg a kezem, de legalább megléptem. Félek, jobban, mint valaha. De köszönöm, hogy írtál!!!
2014. okt. 30. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Most jön ki rajtad az ideg. Ne stresszelj, ő segíteni fog neked! :) majd írj, hogy mi volt! :)
2014. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írd le papírra a problémádat. írd ki magadból részletesen. ha elmész add át a szakembernek, ő elolvassa és majd tudni fogja mit tegyen.
2014. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!