Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El akarok tűnni a családom...

El akarok tűnni a családom elől örökre?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egyetlen emberi lénnyel sem kapcsolatot tartani, így a családommal sem. Ők szeretnek engem, de én természetemből adodóan képtelen vagyok embereket szeretni.

Mi a véleményetek?

18/F


2014. okt. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
menj tibetbe. jelentsd a rendőrségen hogy külföldre mész és nem kell keressenek.
2014. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csabika1971 ***** válasza:
100%

Igen, ha ennyire utálsz bennünket embereket érdekes, hogy azért a véleményünkre kíváncsi vagy.

És jól mondták ellőttem állj szerzetesnek, és ott majd elmélkedhetsz magadban, és szólnod sem kell senkihez ha nem akarsz.

Ég veled.

2014. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan menjek Tibetbe?
2014. okt. 30. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményem? Hát menj! Most komolyan, szerinted? Mi a frászért tartana vissza bárki, hogy olyan tagja legyél a társadalomnak, aki nem akar benne élni? Keress egy tanyát valahol az Isten háta mögött, van néptelen falu Mo-on bőven, nevelj csirkét és csinálj bort, aztán annyi! Csodás 70+ évet neked ott egyedül!
2014. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csabika1971 ***** válasza:
93%
Hogy menj Tibetbe? Csak is gyalog, mert közlekedési eszközön más emberek is utaznak és tudva levő őket nem szereted.
2014. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
b+ válaszadók, hogy ti mekkora zsugorodott agyú suttyók vagytok. Ro*dt vicceseket irkáltok, azt hiszitek ugye? Az ilyen borsóagyú empátiabajnokok miatt utálják meg egyesek az embereket. Engem jobban érdekelne, hogy hogyan alakult ez ki a kérdezőben, mert nem mindegy.
2014. okt. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen. Egy majdnem felnőtt férfiról van szó. Mostanában menőbb rinyálni, mint keményen helyt állni az életben. Hol vannak már az igazi, kemény, háborút megvívott, elvekkel élő férfiak? Csak az önsajnálat, mások okolása, nyavajgás megy. Unom már! Menjen világgá! Az ő baja! N31
2014. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!