Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A bunkó, antiszociális apám...

A bunkó, antiszociális apám nevelt fel és teljesen olyan lettem mint ő. Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

A "felnevelt" elég nagy túlzás mert emberként nem nagyon adott semmit csak a pénzt. Velem rendes de egyébként teljesen aszociális,bunkó,mogorva,érzéketlen,gyerekes és borzasztó a humora. Se barátai,se nője,anyám régen elmenekült tőle a durvasága miatt.

Vele éltem 19 éves koromig és olyan lettem mint ő..befordult,magányos,ideges és a gyerekes. Szociálisan fejletlen vagyok,alig van pár haverom,barátnőt képtelen vagyok szerezni,magányos vagyok az egyetemen,nem tudok kommunikálni..

Hogyan tudnék megváltozni? Sajnos elköltözni nem tudok egyenlőre.

19/F


2014. nov. 12. 22:05
 1/4 anonim válasza:
Fordulj pszichológushoz,segíteni fog.
2014. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez legtöbbször elhatározás kérdése.

De mindenképp ki kéne nyílnod. Embereket keresni, megtanulni kommunikálni velük.

Talán unalomig ismételt frázis, de.... menj el egy pszichológushoz. Segíthet abban, hogy visszatalálj az emberekhez.


Akár keress chat oldalakat, és csak beszélgess, vagy hallgass meg másokat. Bármiről, ami csak eszedbe jut.

2014. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bekerülsz más környezetbe, meg fogsz változni teljesen, magamról tudom, meg ismerőseimről.
2014. nov. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól még hogy az ember belekerül egy másik környezetbe nem feltétlenül fog (teljesen) megváltozni. Ez egyén kérdése, hogy mi és mennyire van beleivódva a személyiségébe (még ha nem is akarja) stb.


Az első válaszolót támogatom. Egy pszichológus valóban tudna segíteni.

2014. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!