Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek magabiztosabb?

Krisztina2015 kérdése:

Hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Hali. Igazából nem tudom miért, de az osztályomban alig merek bárkit megszólítani. Szeretnék velük dumálni, de mindig azt hiszem ha odamegyek hozzájuk azzal csak zavarnám őket. És úgy érzem mintha egy jelentéktelen kis .. porszem lennék. Senki se vesz engem észre. Mit tegyek?

2014. nov. 17. 09:05
 1/2 tarnai válasza:
Meditálj, azzal megnyílik a homlokodon az úgynevezett "harmadik szem".
2014. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Polley válasza:

Próbálj pozitívan hozzáálni a dolgokhoz. (Ez egy hülye tanács, de azért olvasd végig). Ne az legyen az első gondolat, hogy "ó, biztos zavarnám őket, lenéznének engem, miért is beszélnének velem?". Ha jó fejek az osztálytársaid, akkor biztos szívesen fogadják a társaságodat, még ha eddig nem is beszéltél velük sokat. Kapcsolódj be néha olyan beszélgetésekbe, amihez tudsz hozzászólni, így jobban megismernek.


Lehet úgy érzed, hogy most csak egy porszem vagy (bár nem tudom, hogy most kezdtél gimit vagy valami), de hamarosan megtalálod, azokat akikkel egy hullámhosszon vagytok.

2014. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!