Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi önbizalmam. Rohadt...

Semmi önbizalmam. Rohadt rondának tartom magam. A többiek a suliban nem szívesen jönnek a közelembe. Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés
159cm és 67kiló a súlyom, tök kövér vagyok.Az orrom is turcsi nem is inkább olyan mint, tunya csápnak. Àltalánosban csúfoltak, most gimibe járok és úgy érzem itt is áldozat leszek. Mit csináljak ? Fogyókúrázzak? Ha lefogyok lehet h megnő az önbizalmam?

2014. nov. 23. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen kezdj el fogyókúrázni meglátod, hogy az arcod is meg fog szépülni, ha eltűnik a háj.
2014. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
68%
szerintem is kezdj el fogyózni. régen én is kövér voltam és nekem sem volt önbizalmam de azóta lefogytam és minden sokkal jobb szerintem te is jobban fogod magad érezni csak figyel h ne észnélkül fogyózz mert annak megfizeted az árát 15/l
2014. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2014. nov. 23. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A sportolás mindenképp jó kezdés...de elmondom neked, hogy nem tudsz nem szép lenni.15 vagy jó ég...még gyerek..:D

ne higgy a tv-nek..higgy magadnak...ne hagyd hogy a középsulisok határozzanak meg...sz*rd má le..:D

Felejcsed el hogy nem te vagy a best..:D

Mert te vagy az...peace

2014. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos igazából röhelyes de a háziorvos cikkelt ezzel, hogy hú te aztán ledobhatnál pár kilót( arról ne is beszéljünk , hogy ő milyen " sovány" volt vagy 90+os)...
2014. nov. 25. 15:45
 6/8 anonim válasza:
53%
szerintem mindenképp beszélj erről valakivel, igazából ha nincs ilyen a közeledben, akk netes is lehet, csak építő tanácsokat adjon, és támogasson. Próbáld meg a fogyást, kezdj el mozogni, meg az étrendeden is változtathastz, csak a lényeg h lassan. Ja és ne érdekeljenek mások, mert milyen szar életük lehet, ha csak rajtad tudják köszörülni a nyelvüket, ha egyáltalán van saját életük :,D Am ha gondolod és már haladtál a fogyással, akk menj el valami sminktanácsadásra, és az s önbizalmat adhat :)
2014. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. nov. 28. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Sportolj! Változtass kicsit az étrendeden, és le fogsz tudni fogyni! Továbbá, ha látják, hogy van tehetséged valami sporthoz, akkor nem fognak csúfolni és az segít az önbizalmadnak :)
2015. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!