Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet egy teltkarcsú...

Luca19980408 kérdése:

Hogy lehet egy teltkarcsú nőnek önbizalmat szereznie?

Figyelt kérdés
Én 160cm vagyok és 73 kg. Bár akinek eddig elmondtam azt mondta ,hogy biztos nem lehetek annyi. Én nagyon szeretném elfogadni magam ,de egyszerűen nem megy.
2014. nov. 23. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha teltkarcsú vagy?
2014. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp semmi mert ,ha jobban belegondolok nálam nagyobb daraboknak is akad párjuk a világba csak nekik legalább van kisugárzásuk meg önbizalmuk ,de valahogy nekem nem akar összejönni :(
2014. nov. 23. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Na ugye :) Itt vagyok például én. 162 cm-hez vagyok 110 kg. Mindig volt pasim, és most is férjnél vagyok, ráadásul veszettül jóképű a férjem ;)


A kisugárzás a lényeg! Egyszerűen fogadd el magad, vagy ha nem megy, próbálj lefogyni. Én már nem tudok és nem is akarok lefogyni, a férjemnek így vagyok tökéletes, más emberek véleménye pedig hidegen hagy.

2014. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt szeretném elérni ,hogy legyen kisugárzásom ,mert jól érzem magam így. Igen lehet azt kéne h mások véleményét és a múltat el kéne felejtenem :-) köszönöm szépen! :-)
2014. nov. 23. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan. Ne az számítson, hogy idegen emberek mit gondolnak. Mellesleg szerintem egy nő ne legyen sovány, ne legyen kint a bordája. 73 kg pont ideális a te magasságodhoz, hogy szép feneked, hasad, combod legyen. Igazán nőies úgy lehetsz, ha nem vagy sovány.
2014. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz :-) köszönöm szépen, egyszer majd biztos találok vkit aki magamért fog szeretni :-)
2014. nov. 23. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!