Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges az, hogy két ember...

Lehetséges az, hogy két ember ugyanazokat az eseményeket éli még (csak elméletben gondoljunk bele) és az egyiknek nagy önbizalma lesz, másiknak kicsi az egész életében?

Figyelt kérdés

Mintha egy steril kísérlet, teljesen ugyanaz történik a két emberrel, és ennyi másképp fejlődnek?


ez lehetséges?


és mondjuk ikreknél, hogy alakulna? kisebb lenne az eltérés feltehetőleg



2014. nov. 24. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha különböző szülőktől származik a két ember, én személy szerint el tudom képzelni, hogy esetleg bekövetkezik a dolog, de valószínűleg inkább nem. Főleg egy olyan dolognál mint az önbizalom, ami szerintem inkább az élet során alakul, változik egyénileg mindenkinél. Ikrek esetén pedig ahogy írod én is még ritkábbnak tartanám a jelentősebb eltérés kialakulását.

2014. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ,hogy lehetséges de mindenképpen különbözően élnénk meg ugyanazokat az eseményeket,hiszen nem maga a külső esemény a döntő hanem az arról bennünk kialakult képzet, ami sok minden függvénye, genetika, szocializálódási folyamat,neveltetés,eltérő külső adottságaink stb.
2014. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a belsőtől függ. Nem a körülményektől.
2022. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!