Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon ráfüggtem a romantikus/középiskolás animékre pedig fiu vagyok de még is tetszenek pl:Au hau ride MM! Lovely complex és a kedvencem Hentai Ouji And Warawanai neko plusz eddig rendőrképző suliba akartam járni de ráébresztett h milyen jó móka lenne egY norm középsuli :D szerintetek ez ciki? Fiatalságom ellenére érettnek tartom magam.15/F

2014. dec. 2. 00:34
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem baj, hogy fiú létedre ilyen animéket nézel. Ha neked ezek tetszenek akkor nyugodtan nézd őket. Nekem van olyan fiú ismerősőm aki látta az Ao haru ride - ot és tetszet neki. A középsulis dolgot pedig gondold át, mert lehet, hogy később megbánod a döntésed. 15/L

2014. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

15 éves korom óta csak romantikus seinent nézek+horrort, szerintem nem ciki.

17/F

2014. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A középsulira rátérve..

Rendőrsulik elég kegyetlenek, bár mindehol van 1-2 paraszt, akinek szálka leszel a szemében.

2014. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen tisztásztában vagyok és köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. dec. 2. 18:01
 5/5 xHirox válasza:
Szerintem normális. Én is 15 éves fiú vagyok és én is szeretem az ilyen animéket
2014. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!