Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy van olyan...

Miért van az, hogy van olyan ember aki sok emberrel jól kijön, míg más nehezen talál olyat akivel barátkozhat?

Figyelt kérdés

Olyan kevésszer érzem, azt, hogy valaki viszonozza, azt a barátkozási szándékot amit én nyújtok az emberek felé. És amikor érzem ezt, akkor nem is értem, hogy-hogy lehet, hogy végre találtam valakit, mert olyan ritka?

Sőt, ha srácról van szó, márpedig srácokkal könnyebben haverkodom, akkor még azt is gondolom, hogy meleg, és ezért viselkedik kevésbé felszínesen mint, ahogy sokan..


Ez lehet, az önbizalomhiánynak fő okozója? Ugyanis egyértelműen éreztem ezeket a jeleket, már suliban ötödik, hatodik osztályban.


És nem a szüleim bánnak velem lekezelően, hanem a suliban éreztem ezt, sokan mondják, hogy a mai fiatalság többet tölt a haverjaival, mint otthon a szüleivel, ez velem fordítva van, és mindig is így volt, mert kevésbé frusztrál a korbeli eltérés én és a szüleim között, mint az, hogy amiket sokszor a korombeliek között élek meg..persze sokszor túlspilázom, amit megint nem értek miért van, vagy csak úgy??..


Történhet valami csak úgy a személyiséggel, aminek senki nem látja az okát, szó szerint, egyszerűen nincs megmagyarázható oka? Van ilyen?


21f



2014. dec. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ez személyiségtöl függ! pl. engem hamar megkedvelnek az emberek mint itt gyakorin is sokan írták hogy jófej vagyok de mindíg megkérdem miért erre az összes ezt válaszolta: nem tudom csak úgy... akár lány akár fiu...
2014. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vadkorte81 ***** válasza:
Tul sokat gorcsolsz rajta...ezek a dolgok teljesen termeszetesen adodnak az ember eleteben...hasonlo felfogasu emberek baratra talalnak...ennyi..gondolom az eletmodod is visszahuzodo es gorcsos...en pl siman kiallnek egy szinpadra 300 ember ele ugy hogy amikor meg felsetalok fogalmam sincs hogy mit mondok majd,de nem is nagyon erdekelne..nem szoronganek miatta....probald magad ilyen fogdmeg es csinald 'akciokba' belekenyszeriteni magad es akkor sokkal jobban fejlodik az onbizalmad..ergo...nem stresszeled magad annyira,rajossz hogy feleslegesen aggodsz felesleges dolgokert...cselekedj,ne ragodj.Szerintem az segit.
2014. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen igyekszem ilyenekbe menni, csak még nem voltam elég ilyen helyzetben, hogy ne görcsöljek rajta


nálad nincs az az eshetőség, hogy olyat mondasz, olyan helyzetbe kerülsz, hogy mások röhögnek rajtad, és az ettől való félelem korlátoz?

2014. dec. 23. 11:00
 4/4 Vadkorte81 ***** válasza:
Dehogy nincs...mindenkivel megesik hogy kenyelmetlen helyzetbe kerul,de csak az szamit hogy hogy tudod kezelni..ilyen esetekre mindig legyen 1-2 sema beszolasod,utanna megy majd ez magatol..pl bringaval esel...Na mi van?En igy szoktam leszallni,faszt rohogsz..vagy tomegnel ha szorult helyzetben vagy..hu ha ezt tudom hogy ennyien vagytok a reggelt egy kicsivel tobb whiskyvel kezdem..stbstb
2014. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!