Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez rohadt ijesztő, miért lehet?

Ez rohadt ijesztő, miért lehet?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodok arról, hogy a második vh. újraismétlődik. Mostanában vannak azok a vegyi riadó próbák, vagy mik.. Amint meghallom, elfog a félelem és zokogni kezdek. Álmomban nagyon izzadni kezdek, és néha arra kelek fel, hogy az összes végtagom elzsibbadt, és nem tudok megmozdulni. Hangokat hallok, még mielőtt kinyitnám a szemem. Van, hogy az sem sikerül, pedig éber vagyok. Mikor pedig mégis kinyitom a szemem, résnyire, akkor fura dolgokat látok. Pl valaki az ágyamnál áll zseblámpával, és keres valamit. A testvéremmel vagyok egy szobában, ezért van, mikor megpróbálom szólongatni, de az se megy. Erőlködök, és teljesen úgy érzem, mintha legalább 40 fokos lázam lenne. Van, hogy szétkarmolt lábakkal és kezekkel kelek fel, egy fura álom után.. Az is lehet, hogy a depresszió miatt van. De nem hiszem, mert ezek a jelenségek most kezdődtek, és 16 éves korom óta vagyok depressziós.


18/L



2014. dec. 4. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz...mert ez elég durva...ki tudja mi lesz a vége...
2014. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az is lehet, hogy a depresszió miatt van. De nem hiszem, mert ezek a jelenségek most kezdődtek, és 16 éves korom óta vagyok depressziós."


Akkor ezt most olvasd újra, és rájössz, hogy mekkora ökörség. Egy betegség tünetei nem egyszerre jelentkeznek.

Nekem egyébként pánikrohamnak tűnik, én is azt javaslom, hogy kezdj el beszélgetni valakivel ezekről a dolgokról, mert a fejedben és a lelki világodban is rendet kell tenni. Kitartás!

2014. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Guglizz rá.
2014. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sokat mániázol...ezek csak álmok...élj a valóságban és kapaszkodj a jelenbe!!!!
2014. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem alvás paralizis...
2014. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el mégegyszer:

"s néha arra kelek fel, hogy az összes végtagom elzsibbadt, és nem tudok megmozdulni. Hangokat hallok, még mielőtt kinyitnám a szemem. Van, hogy az sem sikerül, pedig éber vagyok. Mikor pedig mégis kinyitom a szemem, résnyire, akkor fura dolgokat látok. Pl valaki az ágyamnál áll zseblámpával, és keres valamit. A testvéremmel vagyok egy szobában, ezért van, mikor megpróbálom szólongatni, de az se megy."

2014. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocsánat! Igaz! Teljesen igaz!

Hülye vagyok...

2014. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!