Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Vagy jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban álmodtam, de azóta is részletesen feltudom idézni. Szóval: két barátommal állok a nappali ablaka előtt (tudom, hogy kik ők, mégis egyikük egy mézeskalácsemberke, másikuk pedig egy szőke kislány fehér ruhában, holott az illető barna hajú). A mézeskalács így szól: "Azt hallottam, ma eljön hozzánk egy angyal." "Ki kéne menni elé" - javasolja a kislány. Erre én fogom magam és kimegyek a házból, beülök a kocsinkba és várok. Már nagyon unatkozok, vissza akarok menni, amikor rémes csörömpölésre és fújtatásra leszek figyelmes: belenézek a visszapillantó-tükörbe és látom, hogy az utca sarkán egy nagy, egyfejű, fémsárkány fordul be. Valójában egyáltalán nem ijesztő, sőt, kifejezetten aranyos kinézete van, mégis félek. Behajol az autó ablakán, nekem a szívem akkor már a torkomban dobog, aztán észre veszek egy táblát a nyakába akasztva: "Én vagyok az angyal, akit vártatok" - olvasom, de ekkor véget ért az álom.

2015. jan. 3. 23:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem van egy titkos angyalod és akit a legkevésbé találsz szépnek vagy közel magadhoz és esetleg félsz tőle attól pont nem kéne mert vigyáz rád.Nem mindegy mi van a felszín alatt:))
2015. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ezt nem most álmodtam.:) Bár... talán megálmodtam a jövőt! :D
2015. jan. 6. 20:24
 3/4 anonim válasza:

De érdekes álom!!! :)

Volt valami rossz élményed autóval, kocsikkal?

2015. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt, mindig is szerettem autóban ülni.
2015. jan. 11. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!