Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segitene melyik orszagb...

Valaki segitene melyik orszagba koltozzek ki?

Figyelt kérdés

Szoval. En meg csak 15 eves vagyok de szeretnem meg alapozni a jovomet mert a kutya se akar ebbe a haldoklo orszagba maradni.

En fokent Amerikaba az USA-ba szeretnek koltozni de fogalmamsincs hogykezdjek a felkeszuleshez. Mi kell ahhoz hogy valaki az usa-ba letelepedhessen es dolgozhasson? Tudom hogy zoldkartya is kell es azt hogy lehet megszerezni ?

Szoval lepesrol lepesre irjatok le nekem legyszives hogy mi szukseges hozza.

Illetve akinek sikerult kikoltozni annak ,hogy sikerult,kerem feltetlenul irjon egy privat uzenetet.


2015. jan. 5. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Es fiu vagyok.
2015. jan. 5. 07:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megnehezíteni a dolgodat, akkor maradsz az EU-n belül. Sokkal egyszerűbb a munkavállalás és a letelepedés is.


Hogy kezdj hozzá? Tanulj nyelvet!

2015. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

ne amerikában gondolkozz, csak beházasodni tudsz oda, doktori vagy fizikusi diploma meg sorsolás(ami esélytelen). anglia is legalább olyan jó, vagy németország. ausztria pl itt van a szomszédban, bécs egy színvonalas világváros.


annyi, hogy egyetemre külföldre jelentkezel, ehhez megalapozod a nyelvképzésed itthon, tehát 17 éves korodra kell egy felsőfokú angol/német (inkább német legyen), de nem árt ha van egy ritkább nyelved, pl skandináv, lengyel...

külföldön pedig műszaki mérnök, programozó, vagy orvos irányba érdemes menni, ott is öregedik a társadalom.

2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja és kiköltözéshez kb 300e ft kell, ha nem támogatnak szüleid, kezdj diákmunkát.
2015. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehetetlen az amerikai alom :(?

Hat most nemetet es angolt tanulok mind kettobol 4-5 vagyok nemetet iden kezdtem el szeptemberbe es nagyon utalatos egy nyelv ugyhogy maradok az angolnal.De biztos csak hazassagal lehet kint elni? Esetleg munkaval nem lehet amerikai allampolgarsagot vagy zoldkartyat kapni?

2015. jan. 5. 16:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Es melyik biztosabb anglia vagy ausztralia? Ti melyiket ajanlanatok jobban?
2015. jan. 5. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ausztria
2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!