Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha kicsit más vagyok?

Mit tegyek ha kicsit más vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval. Nem vagyok átlagos fiú. Míg mások inkább ezeket a DJ számokat hallgatják ( esetleg metál,rock stb ) én inkább depisebb számokat szeretem. PL.: Children of Distance. Ez gáz ? Kérlek titeket hogy a lenéző, beszólógató emberek kíméljenek. Köszi előre is

2015. jan. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy másféle zenét hallgatsz nem lógsz ki a sorból. Mindenki másféle zenét hallgat, ez hozzá tartozik a személyiségükhöz. És attól még, hogy te depisebb zenéket hallgatsz, te is átlagos vagy, csak más az ízlésed.

Az én osztályomban is a többség dubstepeket vagy más elektronikus zenéket hallgatnak. Én meg nem szeretem és inkább maradok a popféléknél és a depis zenéknél. Szóval egyáltalán nem gáz ha ilyeneket hallgatsz, sztem 1000szer többet ér egy Children of Distance mint egy Skrillex...

2015. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D meg a gyors választ is.
2015. jan. 6. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

tudod pont erre mondják hogy ízlések és pofonok!


az osztályban szinte mindenki mr.bustát hallgat én mag pl linking parkot hallgatok!

etöl nem lógok ki sehonann legfejebb nem ismerem meg ha valaki éneki/dúdolja...

2015. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyzenéket, operákat, operetteket szeretek hallgatni, és tök normálisnak tartom magam.

Nem egy az ízlésünk, azért is van ennyi féle zene.

Mi lenne, ha mindenki egy fajta zenét szeretne hallgatni? Na az lenne a nem normális.

2015. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van egy fiú ismerősöm aki szintén COD-ot hallgat(meg régebben verseket is írt). De ezen kivül tök fiús, és ez nem akadályozott meg abban,hogy belezugjak ;) sőt direkt jól jött ki, amikor épp rossz kedvem volt és reggel 2-kor skypeon énekeltünk együtt Children of Distancet.

Amúgy tudtad, hogy a CoD-nak több fiú feliratkozója van a youtuben mint lány? szóval don't fos, nincs veled baj

2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amikor 14-15 éves voltam, én is ilyeneket hallgattam, de majd elmúlik. Most ilyen korszakban vagy, majd egyszer ez is véget ér. Mindenki más egy kicsit mint a többiek, de érezd úgy kilógsz a sorból. A zenehallgatás miatt meg főleg nem :)

19L

2015. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!