Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a szüleimet, és magamat...

Utálom a szüleimet, és magamat is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utálom a szüleimet és meg akarom velük szakítani minden kapcsolatomat... Azért utálom őket, és ezáltal magamat is, mert ők szerencsétlennek, nem talpraesettek, hülyék, naivak, félnek az élettől, depressziósok, nincs semmiben sem tehetségük, ráadásul csúnyák is, akkor meg minek szeressem őket?

És én is ilyen lettem sajna. Nem igazán értem, hogy két ilyen nyomorék mi a tökömnek csinál gyereket, mikor tudja hogy hibás, selejt és fogyatékos már ő is, akkor a gyereke is az lesz, az majd meg szenvedni fog tőle... Na és így várják el tőlem, hogy éljek, ilyen fogyatékos, nyomorék személyiséggel mégis hogy lehet élni? Szerintem sehogy. Már kb 4 éve itthon ülök csak, mióta rájöttem hogy ilyen idióta vagyok én is, nem csinálok semmit, csak suliba járok, az sem megy.

És most így szeressem a szüleimet?

17/F


2015. jan. 7. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki semmi a valódi problémáról...


Mi a baja a szüleidnek? És neked?

2015. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár mondatod inkább nem is jellemeznék.


Te eldöntötted magadról, hogy ilyen leszel. Tanulni kellene és nem itt sírni, hogy nem megy a tanulás.

Barátokat szerezni és nem otthon ülni 4éve, mert te eldöntötted, hogy ilyen vagy.


Tenni kellene ellene.

Ahogy meg a szüleid jellemzed.

1. Nem is írod le mi a gondod velük.

2. Hogyan beszélhetsz így róluk? Mindent alád tettek, gondoztak, ápoltak, erre te így beszélsz róluk.

Gratulálok!

Jó nagy bunkó vagy.

2015. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

talán mert felneveltek enni adnak ,szeretnek ha változtatni akarsz a sorsodon tedd. ha barátokat akarsz járj el másokkal menj oda hozzájuk, de a szüleidet hibáztasd

A szeretett épp erről szól h szeressük azt is aki nem tökéletes és kihozzuk belőle a legjobbat.

2015. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
de ne*
2015. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De másokat fogok hibáztatni, és rinyálni fogok, ez a génjeimben van, hiszen magyar vagyok.

És igenis ők a hibásak. Sőt ti is hibásak vagytok, hogy nem tudjátok nekem a megoldást!

2015. jan. 7. 16:14
 6/19 anonim ***** válasza:
17 évesen lehetne tobb eszed is...
2015. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mi tudjuk a megoldást

de nem mondjuk el

találd ki

2015. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mégis mitől lenne több eszem ? A szüleim csak szakmunkást végeztek
2015. jan. 7. 16:20
 9/19 anonim ***** válasza:
És ha esetleg tanulnál, foglalkoznál elmélyültebben a dolgokkal? Mi szeretnél lenni?
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Teljesen megértelek.Szarból nem lehet várat építeni.Ugyanígy vagyok;mint te,csak mèg ennèl is sokkal rosszabb helyzetben...

19L

2015. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!