Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek helyesen tettem?

Szerintetek helyesen tettem?

Figyelt kérdés

Szóval a munkahelyemen sokat stresszeltem. A főnökeim példa nélküli módon nagyon rendesek voltak velem,és betegállományba mehettem 1 hónapra.Utána viszont ,mivel nem szűntek meg a szorongásaim, ott hagytam a munkahelyet. Így közös beleegyezéssel felmondtak nekem.

Szóval csak az bánt ebben,hogy meg se próbáltam,hogy hogyan bírnám a munkát. Hanem feladtam.



2015. jan. 10. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem jó a kategória.
2015. jan. 10. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted, de csak abban az esetben, ha a munkahelyed miatt stresszeltél. Amennyiben nem amiatt volt, akkor viszont rosszul tetted, mert továbbra is ugyanúgy fogsz stresszelni, de munkahelyed sem lesz. Én a helyedben mindenképp a stresszforrást szüntettem volna meg.
2015. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Érdekes a kérdés ennyi kevés szerintem amit leírtál.

Csak következtetni lehet, hogy a végzett munka miatt stresszeltél.

Szerintem a munka miatti stresszel mindenféleképpen érdemes foglalkozni. Nem pedig feladni a munkahelyet. Ha rendesek a főnökeid veled munka közben, fizetéskor és a munkatársaid is normálisak, az a munkahelyet meg kell tartani. :)

Én most egy év után hagytam ott a munkahelyem. Mert a főnök is és munkatársak között is voltak olyanok akik nem hogy összefogták volna a csapatot, hanem minden elkövettek, hogy egy jó munkanap se legyen. Hát ilyen helyen egy értelmes embernek nem szabad dolgozni. :)

2015. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, a munkahelyen stresszeltem sokat. Megfelelési kényszerem van mindenki felé és ez a munkahelyen jobban előjött és emiatt sokat szorongtam.

Igazából,ahol voltam, több személlyel dolgoztam együtt,és nem lehetett mindenkitől elvárni,hogy kedves legyen felém és néha magamra vettem az apróbb-nagyobb beszólásokat.

Másrészről lassabb voltam,mint ahogy a munkatempó azt diktálta, és féltem,hogy emiatt súrlódások lesznek a későbbiek folyamán.

Egyébként 4 hónapig voltam itt papír szerint-leszámítva másfél hónapot,amikor betegállományban voltam.

Mégis összességében kicsit csalódott vagyok magam miatt,mert úgy érzem nem bizonyítottam be se magam számára se másoknak,hogy többre vagyok képes.

És ez bánt kissé.:)

2015. jan. 12. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:sikerült másik munkahelyet találnod?
2015. jan. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!