Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megérzés. Valaki még hasonlóképp?

Megérzés. Valaki még hasonlóképp?

Figyelt kérdés
Néha elkap egy rossz érzés, amit nem tudok megmagyarázni,hogy miért van csak olyan furcsa...érzem hogy valami nem oké.Általában sajnos beigazolódik és ezért figyelni szoktam erre a belső hangra vagy megérzésre.De nagyon furcsa és nem jó ilyenkor...:( Valakivel van még így?
2010. febr. 6. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nő vagy? Lehet női megérzés. :D

Nekem is van ilyen, de sajna csak a negatívra reagál, a sunyiságra, titkolózásra. És nő vagyok. :D

2010. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem képezned kéne ezt a csodálatos képességed, a neurotudomány alapján kitudja, lehetséges hogy 2év múlva a puszta gondolataiddal képes leszel megállítani a kisbabákkal és goldenretriverekkel teli égő buszt, és mindenki hősként fog tisztelni.
2010. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Velem épp ma történt: Ültünk a földrajz órán és a tanár diktálta azokat az országokat, amiknek a fővárosát kellet leírni...Még ki sem mondta, hogy Portugália, de már leírtam, hogy Lisszabon...Barátnőm ezt látta (gondolom puskázni akart), kiesett a kezéből a toll, és 10 percig bőgött...aztán elkezdtünk ilyesmik után nézni, mert már második napom telik így...

Minden mondatot én fejezek be...

Beszélgettünk a folyosón, és kérdezni AKART (még nem tette fel a kérdést) a bnőm, de mondtam a választ... Furcsán bámultak rám a barátaim... Aztán megkérdezte tőlem a lány, akinek már válaszoltam a még el sem hangzott kérdésre, hogy honnan tudta, hogy mi lesz a kérdés... Én erre: "Miért, ti nem hallottátok?" ... futkos a hideg a hátamon

mintha valaki folyamatosan "súgna" nekem...vagy belelátok a gondolatukba?

SEGÍTSÉG

Olyan, mintha "emlékeznék" a következő mondatra.

2010. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes odafigyelni ezekre a dolgokra. Dolgozzon csak az a másik agyfélteke is!
2010. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen!
2010. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
velem is nagyon sokszor van ilyen mint a 22:07-es válaszolónak.
2010. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is előfordulnak ilyenek

ha pl csak úgy simán rossz érzésem van, de nem tudom miért -> általában összeveszünk a barátommal, holott előtte tök jó kedvünk volt, elvoltunk nagyon


múltkor kémián tanárnő lapozgatja a naplót (leghátul ülök, ráadásul előadó terem van, azaz a naplóra nem látok rá, se az asztalára a tanárnak), és mondom bnőmnek: én felelek. erre kihív felelni :D


ilyennek tekinthető az is szerintem hogy pl. bnőmmel beszélgetünk msn-en és ugyanazt írjuk egyszerre, ugyanazt mondjuk suliba meg nemtom ilyenek :D bár ezzel a csajszival eléggé egy hullámhosszon is vagyunk, csináltunk 1-2 misztikus dolgot kettesben:P:D


L/15

2010. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez! Ezt nem tudom jobban leírni. A kérdést akár én is írhattam volna.
2010. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néha én is tudtam, hogy aznap felelni fogok. és az átkaim is valóra válnak, az idő többnyire nekem dolgozik.
2010. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem mai napig ez van:S
2010. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!