Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Az szép ha egy lánynak...

Fiúk! Az szép ha egy lánynak ilyen alakja van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Na szóval..képet nem posztolok:DMég növésben vagyok de egyébként 160 cm a magasságom és 47kg vagyok.A hasamon csak egy nagyon nagyon minimális háj van(egyébként nagyon lapos)a kezem vékony,az arcom viszonylag szép..a combom picit vastagabb mivel a belső combjaim majdnem összeérnek..és ez által a fenekem is picit nagyobb..cicim is van,nem túl nagy de nem túl kicsi.Szerintetek szép ha egy lánynak picit nagyobb feneke van vagy a teljesen vékony láb és kisebb fenék a szebb?

2015. jan. 18. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szep es termeszetes plane a leirt adatokbol es az ebbol kovetkeztetett eletkort megfigyelve. De mint irtad meg noni fogsz es majd osszeer a combod meg a miegymas nosz itt nosz ott egyre szebb es szebb leszel.
2015. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a teljesen lapos has annyira nem vonzó, inkább legyen picit telt véleményem szerint :)


én fenék párti vagyok, inkább nagyobb, kerek popsi, mint kicsi :) mell az jó lehet kisebb nagyobb is az nem annyira fontos :) de főleg a belső a lényeg...kedves gondoskodó odaadó mosolygós... :)

2015. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És gondolom minden egyéb testrészed is olyan, amilyennek papíron szerepelni kell: se nem kisebb se nem nagyobb, nincs is fentébb se lentébb, hanem pont úgy van, ahogy annak lennie kell.

Na ebből arra akartam kilyukadni, hogy megértem, hogy magadról nem teszel ki képet, ami nagyon is helyes! De legalább egy mintaképet linkelhettél volna pl. egy modellről, hogy legyen valami elképzelés, mert ez kb egyenlő a 0-val

Egyébként teljesen rendben vagy, már amennyire el tudlak képzelni. Utolsó kérdésedre a válaszom pedig az, hogy inkább vékony láb és kisebb fenék, de ez saját véleményem.

Amúgy nem kell aggódnod, hisz ahogy írtad még növésben vagy

2015. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Utolsó..egyébként nekem is jobban tetszene a kisebb fenekem lenne és vékonyabb lábam...de szinte minden nap intenzíven sportolok úgyhogy legalább nagyobb nem lesz:D Itt egy modelles kép.. [link]
2015. jan. 20. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nálam a nagy fenék nem itt kezdődik :D szerintem ez simán jó, de még nagyobb is belefér :P
2015. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!