Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért sosem ment igazán a barátkozás, főleg középiskola elkezdése után. Azt kell rólam tudni, hogy mindig is kövér voltam és évekig a kövérségem okoltam, ezért. Viszont ez nem igaz, hiszen rengeteg kövér embernek vannak barátai, tehát nem ez miatt nem akartak velem barátkozni az emberek, hanem sokkal inkább a személyiségem miatt. Viszont erre csak most jöttem rá, évek óta a súlyommal küszködöm és többek között ezt is a számlájára írtam, rengeteg mindenből kimaradtam, de ez elsősorban nem a súlyom miatt volt, talán részben.

A lényeg, hogy akik hasonlóak mint én azok, hogy fogadták el, persze ez nem azt jelenti, hogy beletörődök, hanem próbálom feldolgozni a helyzetet, mert elég nagy frusztrációval jár a sok magányos év amit eddig az elhízásomnak tudtam be. 21/F



2015. jan. 19. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
pl ismerek olyat aki túlsúlyos, de mindig jó a kedve...a kisugárzáson elég sok múlik! pl ha megnevetteted az embereket az jó pont...vagy legyél nagyon okos, sok irigyed is lesz, de lesznek barátaid is...meg sajnos érdek barátok...de a lényeg, hogy legyen közös téma...pl a legjobb barátommal online játékban ismerkedtem meg, sokszor játszunk, de kb mindenről eltudunk dumálni...akár személyes akár általános téma...de a játékok mindig jó téma lesz...meg most a munka is összeköt, meg a közös élmények...és ő is 100+ kiló...mondjuk ő magas is és izom is van rajta...mondjuk baromira nem érdekel ez, csak legyen igényes magára és ne legyen sötét mint az éjszaka...
2015. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm is kövér, de imádom, és még rajtam kívül nagyon sokan. Mindig jókedvű és teljesen hidegen hagyja, hogy mekkora. Igényes, ad magára, nagyon jól öltözködik, annak ellenére, hogy mekkora. Olyan kisugárzása van....:) mindig akad elég udvarlója is! Változtass a nézőpontodon, felfogásodon! És nagyon fontos, hogy az első kudarcnál nem szabad feladni! Kitartás! :)
2015. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon, eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.
2015. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!