Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találkozhatok olyan...

Hol találkozhatok olyan emberekkel, akiktől önismeretet tanulhatok?

Figyelt kérdés

Azt érzem szükségem van egy kis szünetre. Távol mindentől. Elmenni valahova, ahol lecsendesíthetem az elmém, megnyugodhatok, rájöhetek, ki vagyok én, mit akarok, hol a helyem a világban. Úgy érzem nem itt, ahol most vagyok.

18 éves középiskolás lány vagyok, a szüleimet elvesztettem, szükségem van valakire, aki mutat egy kis irányt, segít megtalálni a belső békém. Megtanít, hogy ne azonosuljak a gondolataimmal, tudatosan alakítsam őket, ne az érzelmeim, a környezetem befolyásoljon. Egyedül erre képtelen vagyok.


2015. febr. 15. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajánlom a buddhizmust, és a meditálást.. Neten is vannak dolgok hogyan kell csinálni.

(nekem segített megtalálni magam Brian Tracy könyvei is, Robert T Kiyosaki sem rossz.. -nem buddhizmusról szólnak)

2015. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!