Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a honvágyam ellen?

Mit tegyek a honvágyam ellen?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 8.hónapja ,hogy elköltöztem Budapestrő egy másik országba ,ami hát ,,,,nincs közel:( Még nem tudom nagyon jól a nyelvet...nagyon nagy a honvágyam ,nem is gondoltam volna h a helyek is így fognak hiányozni,na meg az emberek:)

Valaki aki már átélte ezt !mit tett ellene?



2015. febr. 26. 23:09
 1/8 szántóvető ***** válasza:
100%
skypolj sokat a haverjaiddal,szeretteiddel.utána sokkal jobb lesz,másnapig ki fogod bírni.mondjuk 8 hónap elég sok,a kinti életednek is alakulnia kéne.
2015. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:) hát ...6hónapja van ugye az iskola ,sosem tanultam ezt a nyelvet ,de észre sem vettem és egyre jobban beszélek..de sajna vagy 5hete nem járok betegség miatt és még a jövő hét sem biztos.:(

Nem is tudom nem találom a "helyem" ..szünetekben csak egyedül ülök stb ..,ha kérdezek valamit mindenki nagyon kedves ,de mindenki el van foglalva a saját barátaival:) ami teljesen természetes...am 16/L vagyok

Lehet h most sokan ,akik rátalálnak erre a kérdésre ,azt gondolják bem vagyok normális(talán igaz is ) csak ehhez én nem vagyok hozzászokva,,,otthon nagyon sok barátom van itt meg kb 1 se:D:(

Nem tudom ,hogy tudnék én nyitni...

2015. febr. 26. 23:57
 3/8 szántóvető ***** válasza:
100%

azt hittem egyedül mentél ki dolgozni..

de így teljesen más a szitu,nem is tudok értelmeset tanácsolni :D

szüleiddel mentél ki?

2015. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy melyik országba költöztél?
2015. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj rá a nyelvre mert nagyon sokat tud javulni a helyzet,

ha valaki jól beszél.

2015. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.igen a szüleimmel

2.nem tudom miért olyan fontos az...:)

3.igen ,nagyon tanulom , de sajnos nincs kivel beszélnem...a tanárokkal már nagyob jól megértjük egymást

2015. febr. 27. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerü, hidd el, en tudom. De jobb lesz. :)

De a nyelvet tenyleg tanuld, az nagyon fontos. Ha megy a nyelv, lesz önbizalmas masokat megszolitani, vagy egyszerüen csak többet eljarkalni.

Amugy en a helyedben keresnek valami elfoglaltsagot, ahol masokkal lehet ismerkedni. Valamilyen szakkör, sport, valami van a suliban?

2015. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) hát..nem is olyan rossz ötlet :) majd érdeklődök ,de még ha nem is a suliban van az is jó lenne:D tényleg köszönöm :)
2015. febr. 28. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!