Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak a belsőmön?

Hogyan változtassak a belsőmön?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nemsokára 17 leszek. Az a problémám, hogy nagyon nehezen barátkozom, visszahúzódó, csendes, félénk vagyok. Azért vannak barátnőim, de velük nem tudok elmenni sehova se vagy azért, mert nem akarnak, vagy azért, mert nem engedik őket. Én meg mennék is, meg el is engednének (mondjuk bulizni, sétálgatni, vásárolni, bármi). Úgy elmennék bulizni, még egyszer sem voltam, csak nincs kivel. Egy olyan barátnőm van, aki szeret kimozdulni, vele szoktam lógni néha, de ő meg fiatalabb nálam 2 évvel, meg ő elég népszerűnek számít, nem mindig van rám ideje. Az osztálytársaim közül néhánnyal el tudok beszélgetni, de csak a suliban, nem vagyunk annyira jóban, hogy elhívjam őket valahova. Ja, meg ezt is meg kell említenem: Barátom sem volt soha és nem is néz ki úgy, hogy ez mostanában változna.

Szóval alényeg, hogy én szívesen kimozdulnék, csak mivel nem merek (barátilag) kezdeményezni se fiúnál, se lánynál, így nincs kivel. Szóval a kérdésem, hogy hogy változtassak ezeken a tulajdonságaimon?



2015. ápr. 2. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Ha van valami amit szeretsz csinalni,tantargy,sport,zene,rajz stb. akkor jarj el ilyen szakkorre!Igy mar kozelebbi kapcsolatba kerulhetsz az ott megismertekkel,mert ugyanazt szeretitek (azt amire jarsz) igy ott egy kicsit lazabban fogod majd kesobb erezni magad,konnyebben tudsz majd ismerkedni egy ido utan!

A szinjatszo szakkort ajanlanam,csak az a baj hogy felenk vagy:S

Hajra szurkolok!

2015. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szakkörök? Színjátszó? :D Még ha a mi nyomorék sulinkban lennének ilyenek... De azért köszi. :)

Szoktam edzeni, de nincs pénzem kondira. Illetve még a foci érdekel, csak nagyon kezdő vagyok (soha életemben nem játszottam egy percet se), és amilyen lánycsapatokat találtam a közelemben, oda olyanokat várnak, akik már valamennyire tudnak, így sajnos ez is kilőve. :/

2015. ápr. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!