Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy egy diszkób...

Miért van az, hogy egy diszkóba félek? Félek a nagy basszustól, ami dübörög meg minden, mert olyan érzésem van mintha földrengés lenne. és tökre halálfélelmem van. Bármi ami hangos és dübög megrémít. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 20:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Én nem félek tőle, bár utálom a diszkót meg a hangos, dübörgő zajokat. Nem félek, csak idegesít, hogy hangos meg az a sok villódzó fény bántja a szemem, a zenének nevezett zaj meg a fülemet. Nem is szoktam diszkóba járni.
2015. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én rendesen megérmülök ha valami dübörög... kiskoromban rengeteget hintáztam, de ma már azt se merek. olyan fura, nemtudom mitől van...
2015. ápr. 3. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhetö hogy a pánikbetegség.
2015. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen fajta? nem nagyon tudok a pánikbetegségekről semmit :(
2015. ápr. 5. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Én sem tudok eröll a betegségröl sokat, szerencsére engem nem érint...

A pánikbetegség lényege az egyénre időről időre hirtelen rátörő intenzív félelem, a pánikroham. Szoval szerintem jobban jársz ha orvoshoz fordulsz, beszéld meg a szüleiddel ès döntsetek együtt :) Sajna ha nem kezelik akkor ez a betegség is akár az öngyilkosságik fajulhat... a pszichológus ír fel erre gyógyszereket :)

2015. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem gáz egyébként, semmi komoly szerintem, csak rohadtul félek a dübörgős zenétől és ennyi. nem hinném hogy pánikbeteg vagyok, nem félek az emberektől, nagy dumás srác vagyok, tök nyitott az emberek felé meg minden, de ha dübörög alattam a föld a hangos zenétől vagy basszustól akkor jön rám a félelem..
2015. ápr. 8. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Attòl lehet pánikpetegség csak egy enyhe formája..

de lehet h nincs semmi bajod :D

2015. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!