Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb személyiségtípus? Az Extrovertált vagy az Introvertált?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs jobb es rosszabb, ahogy nincs 100%-osan extrovertalt vagy introvertalt sem. Ez egy skala valojaban es az, hogy hol helyezkedsz el rajta, fugg az aktualis eletciklusodtol, helyzettol stb. Az extrem vegleteken kivul szerintem egyik tipussal sincs baj.
2015. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az extrovertált. Mert ezen tulajdonsággal rendelkező emberek nyitottak a világ felé, könnyen barátkoznak, és az introvertált meg pont ennek az ellentéte és szerintem nem olyan jó, ha az ember egy magába forduló típus. Ezért választottam jobb személyiségtípusnak az extrovertáltat.
2015. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs ilyen, hogy az egyik jobb, mint a másik. Én extrovertáltnak tartom magam, ha nem rólam van szó. Aki lát hétköznap, azt gondolja, hogy ennek semmi problémája, gondja nincs. De amint magamról kell(ene) beszélnem, máris introvertált vagyok.
2015. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barackocka válasza:
Szerintem sincs jobb vagy rosszabb ember a az ex- vagy introvertáltsága alapján. De ha tényleg bele megyünk, akkor talán az introvertált tényleg saját magának okoz sokszor nehézséget azzal h nem tud annyira nyitni a külvilág felé... De ennek sok oka lehet, mint például múltbeli trauma, élmény miatti bizonytalanság vagy bizalmatlanság. Ugyanakkor változhat különböző behatások vagy éppen érés miatt. Én úgy gondolom az embernek lehetnek időszakai is és azok során valtakozhat. De a legfontosabb h önmagunkat elfogadjuk amilyenek vagyunk.
2022. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!