Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha nem tudnak...

Mit csináljak ha nem tudnak szeretni önmagamért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok. Rengetegszer tönkrementek a baráti kapcsolataim és rendszeresen csalódok a lányokban is. Már annyi mindent megpróbáltam de semmi. Mintha szélmalom harcot vívnék, amiből nem tudok kikerülni.

Azt tapasztaltam hogy önmagamért nem szeretnek, mindenki csak a lábát törli belém, a lányok zöme csak a külsőmet látja (szerintem nem vagyok kifejezetten jóképű srác inkább átlagos), a barátaim meg csak kihasználni akarják a pénz pénzem és a jóindulatom :(

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de egyszerűen nem tudom mihez kezdjek :'( MMegjátszani magam nem a legjobb tudom, de kipróbáltam...természetesen az sem segített sokat



2015. ápr. 15. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdem azt érezni hogy romlott vagyok valójában és hogy rosszul csinálok mindent
2015. ápr. 15. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiskölyök vagy még te, ba-szod. Hát hol van még az igazi? Azok a barátok meg nem is barátok, csak surmó élősködők. Vegyél egy motort öcsém, az majd kitakarítja a retket a lelkedből!
2015. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lehet hogy rossz helyen keresgélsz! lehet nem olyan fajta embereknek kellene keresni a társaságát akik külsőre jók meg minden de belülről meg egy senkik
2015. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Figyelj.. Addig, amíg azt gondolod magadról, hogy nem vagy különb annál, mint akibe beletörlik a lábukat, addig vonzani fogod az ilyen embereket.

Kezdj valamit a külsőddel: változtass frizurát, ruhatárat, legyen több önbizalmad, mosolyogj az emberekre. A kisugárzás az, ami számít.

Ha látják rajtad, hogy lóg az orrod és sírásra áll a szád, el fognak kerülni.

Ha látják, hogy mosolyogsz és vagány vagy, oda fognak menni hozzád, de vigyázz, azt is megérzik, ha csak színészkedsz!

Ajánlom neked a The Secret - A varázslat c könyvet!

Tanulmányozd, békélj meg önmagaddal és a világ is meg fog békülni veled.

Tanulj meg nemet mondani, ne adj nekik és meglátod, ki az, aki valóban a barátod.

Keress új ismerősöket, de ne tapadj!

Akinek fontos leszel, keres még... és ne aggódj! Minél idősebb leszel, annál több és több negatív dolog fog az életedben közrejátszani, neked annál több pozitív dolgot kell felmutatni. Akkor is, ha az nincs ott! Képzeld el, hogy ott van, már a tied és idővel a tied lesz.

Sok szerencsét!

2015. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sosem voltam az a tipikus vagány srác :)
2015. ápr. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!