Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megéri pszichológushoz forduln...

Megéri pszichológushoz fordulni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Háromnál nagyobb csoportban nem tudok beszélgetni ha a többséget nem ismerem. Amikor kettesben vagyok valakivel (és nem a barátaim egyike az illető) akkor a nagy kínos csend dominál mert egyszerűen nem tudom miről lehetne elbeszélgetni. Általában nem vagyok visszahúzódó, csakis idegen környezetben. Bemutatót meg egyáltalán nem tudok tartani, ami eléggé nagy baj a munkában.

Mik a tapasztalatok a pszichológusokkal kapcsolatosan? Van értelme elmenni, vagy csak pénzkidobás az egész?


2015. ápr. 18. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Ha jót fogsz ki, sokat tud használni. De igazából sokat múlik a gyakorláson is. Én a pszichológusnál is képes voltam csendben ülni :D Sokat kell csinálni, még ha nagyon kellemetlen is néha a kínos csend, próbálgatni kell. Én például az által lettem valamivel jobb, hogy nagyon sokat kérdezek, bármit ami érdekel megkérdezem. Igaz, így kicsit vallatás szerű hangulata van, mert én nem beszélek magamról sokat, de nincs annyi kínos csend már :D
2015. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem azért akarsz pszichológushoz fordulni, hogy megtanulj jobban kommunikálni.

Szerintem van értelme.

De vannak kommunikációs szakemberek is.

2015. ápr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!