Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tettél valami olyasmit az...

Tettél valami olyasmit az életedben amire nem vagy büszke?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az? Megbántad?
2015. máj. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hánytatom magam, és bánom, de egyelőre nem segít a pszichológus sem. :/
2015. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint az elso valaszolo. En letagadom, ha megkerdezik olyanok akik tudjak rolam, hogy eveszavarom van, azt mondom, mindem oke mar es egeszsegesen taplalkozom.

Hazudok, mindig, ez is nagyon banom.

2015. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ohhh...de még hány olyan dolgot tettem! nem sorolom fel mindet. sőt egyet sem írok inkább. nem mondanám, hogy nagyon bánom őket. a hibák az élet részei. tanultam belőlük. legalábbis nagyon remélem, hogy nem követem el újra őket.
2015. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézzük csak... hazudtam, vágtam magam, nem fejeztem be az egyetemet. Sok embert eltaszítottam magamtól, csúnya dolgokat mondtam, hogy hagyjanak békén. Igen, megbántam ezeket
2015. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyanokkal kavartam akikkel nem kellett volna...
2015. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!