Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kényes téma, nektek is? CSAJOK!

Kényes téma, nektek is? CSAJOK!

Figyelt kérdés
olyan problémám van hogy folyton nagyon nedves a bugyim de nem izgulok fel vagy ilyesmi wc-után is kitörlöm mindig ez miért lehet? hülye beszólásoktól kíméljetek köszönöm!

2015. máj. 4. 15:12
 1/5 anonim válasza:

NEm tudom, nőgyógyászt kellene megkérdezni, valami enyhe normál folyás lehetősége miatt.

Nekem csak akkor ilyen, ha felizgulok, de akkor nagyon, ilyenkor célszerű szoknyát viselnem nadrág helyett.

2015. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy-két évvel ezelőtt (amikor ilyen 13-14 éves voltam), akkor nekem is volt ilyen, és amikor megkérdeztem a felnőtteket (most anyumra, meg kereszt anyumra célzok), akkor azt mondták, hogy ez teljesen normális ilyen korban. Nem tudom, te hány éves vagy, de ha körülbelül ennyi, akkor nem kell annyira izgulni, csak egy természetes folyás ez. Erre vannak a tisztasági betétek is.
2015. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Folyás vagy inkontinencia. Korfüggő. Érdemes lenne orvossal beszélni. Ha kicsi vagy még, akkor anyukáddal.
2015. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :)
2015. máj. 11. 15:27
 5/5 anonim válasza:
Gondolom már azóta megoldódott a problémád, de hátha valakinek segít. Én annak idején el mentem ezzel orvoshoz (nőgyógyászhoz). Első körben kaptam egy szép kis megrovást mert biztos valami dolfozatról akartam hiányozni, pedig engem nagyon zavart ez a dolog, aztán kaptam kúpot is ami teljesen megszüntette.
2021. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!