Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erezte mar valaki azt a...

Erezte mar valaki azt a bizonyos kicsi-nagy erzest?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmagyarazni hogy mi ez. Csak annyit tudok hogy nagyon rossz erzes. Erzed hogy kicsi es hirtelen nagy lesz.. Nem tudom hogy mi kicsi vagy nagy de kellemetlen. Vagy van az a valtozata is amikor eros, szorito erzes utana meg gyenge. Mi ez? Valaki mar atelte ezt?
2015. máj. 7. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, ilyesmit nagyon sokan élnek át, főként akkor, ha kezdődő betegségük van (pl. komolyabb megfázás) vagy már benne is vannak, hőemelkedésük van.

Nekem gyerekkoromban rengetegszer előjöttek ehhez hasonló érzések, mikor lázas voltam. Teljesen indokolatlan, megfoghatatlan, de mindenesetre nagyon idegesítő, leamortizáló, undorító jelenség... Akkor a legrosszabb átélni, mikor magatehetetlen az ember (vagyis alszik), szóval ha hasonló érzeted van, le ne feküdj aludni egy lázcsillapító nélkül, mert pokol lesz.

2015. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!