Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira egyedül vagyok, hogy...

Annyira egyedül vagyok, hogy félek nincs más kiút csak a halál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen maganyos vagyok. Minden emberi kapcsolatom csak csalódást és fájdalmat hozott.


Én úgy érzem mindent beleadok, sokat megteszek azért akit szeretek mégsem kapok viszonzást.


Az, aki állítólag szeret, elment külföldre dolgozni és nem törődik velem, amikor mondom neki, hogy rettegek attól, hogy nem fog visszajönni lehülyéz és lelép, hogy ne tudjak írni neki.


Pánikrohamaim vannak attól, hogy hiányzik, soha nem voltunk ennyi időt külön, de ezt nem mondhatom neki, mert félek mérges lesz.


Egyszerűen nem tudom mihez kezdhetnék, megőrülök ettől a tehetetlenségtől, elkap a pánik ha belegondolok, hogy nincs mellettem és már az is megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek, mert mást már nem tudok tenni azért, hogy megszűnjön ez az érzés.


2015. máj. 15. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

gondoj arra halál után sem lesz jobb, most van esélyed változtatni rajta


elvileg az vár, amiben élsz

mert "aki a mennyben van, az a földön is a mennyben jár"

2015. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Keress egy új hobbit, amihez könnyen lehet új barátokat is találni, pl. kerékpározás, túrázás - biztos van a környezetedben olyan, akivel van valami közös hobbitok. Nem mindig lelkizős barátokra van szükség, néha elég, ha elmentek kikapcsolódni, feltöltődni együtt, csak semmi túlzott érzelgősség. :D

Mennyi idős vagy, miket szoktál csinálni szabadidődben?

2015. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
24 vagyok, lány. Korizni szoktam, ma is lent voltam 4 órát de semmit nem használt. A legszomorúbb, hogy már az állataim se érdekelnek pedig őket szeretem a világon a legjobban.
2015. máj. 15. 23:12
 4/23 anonim válasza:
100%

Van krízis-telefonszám: 116-123


Amúgy talán nem lenne célszerűbb kicsit a saját életeddel is foglalkozni és nem egy ember életére feltenni a te egész életedet all-in módjára?

2015. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Barátnő, család, rokonok, kollegák, szomszédok: hát valaki csak van, akivel szóba tudsz állni! Dolgozol?

Ezt a pasit (gondolom, nő vagy) ne kergesd, ennek a kapcsolatnak vége. Új emberek felé kell nyitnod, és amíg nem találsz, addig keress magadnak hobbikat, lehetőleg társasat, amivel lefoglalod magadat: kertészkedés, tánc, torna, sütés, varrás, kutyatartás, nyelvtanulás - bármi.

2015. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tűnik, depressziós vagy. Egy pszichológus tudná megmondani, hogy szükséged van-e ideiglenesen gyógyszerre, vagy más terápiát javasol. Szenvedni nem kell, vagy próbáld meg kirángatni magadat a fent említett módokon vagy fordulj pszichológushoz. Ne 4 órán át csináld ugyanazt, abba még jó, hogy beleunsz. Keresd emberek társaságát, beszélgess. Az állataidat pedig szeresd, mert ők biztosan hűségesek hozzád!
2015. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A halál a gyávák menekülője.


Amúgy pszichológus / kineziológus. Ha Miskolc, vagy közeli vagy, akkor: [link]

2015. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen időszakaim,senkivel nem tudtam beszélni.Nagyon sokat segített a net : különböző fórumokon sírtam el a bánatom,ingyenes lelki segély szolgálatokat hívtam fel,ebben merült ki a kommunikációm,mert a való életben nem beszéltem senkivel.És figyi :) Még mindig itt vagyok,annál a helyzetnél csak jobb jöhetett :) És teljesen más már minden.
2015. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

2 éve édesapám meghalt, a temetése előtti estén az akkori párom szakított velem. Másfél évbe tartott míg elfogadtam... Anyám minden apróságért ordibál velem, testvéremmel nem jó a kapcsolatom. Más rokonom nincs. A legjobb barátom fél éve nem áll szóba velem.


Pár hónapja egy este nagyon rosszul voltam és kész voltam megpróbálni... de akkor összeszedtem magam és aznap este ismertem meg a mostani párom és idáig azt hittem, hogy ő az "ajándék az élettől", amiért nem adtam fel, de most ő is magamra hagy... és úgy érzem nem vészelek át mégegy csalódást.

2015. máj. 15. 23:44
 10/23 anonim ***** válasza:

Dobj egy privit, ha gondolod,beszélgessünk:)

Nem ismerkedés céljából!

2015. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!